OPIČKA CRAZY CHICHI PRICHÁDZA SO SVOJIMI KAMARÁTMI NA SLOVENSKO Z ĎALEKEJ AFRIKY, ABY DETI TANEČNOU FORMOU NAUČILA NIEČO O SVETE, INÝCH KULTÚRACH, HUDBE, DÔLEŽITOSTI POHYBU A NÁSTRAHÁCH SLADKOSTÍ.


*Crazy Chichi sa jedného dňa s kamarátmi, pri potulkách džungľou, ocitli pri "veľkom čude" a keď videli, ako do neho nastupovali vysmiati turisti, zvedavosť ich nenechala chladnými a napriek veľkému strachu sa im podarilo nastúpiť a schovať sa v útrobách. Netušiac, že "veľkým čudom" bolo lietadlo, sa za drnčiacich zvukov motorov začalo ich super dobrodružstvo.   

Precestovali celý svet a zážitky z krajín priblížia deťom prostredníctvom tematických kostýmov, piesní a tanečných choreografií typických pre danú krajinu. V tematických pesničkách, napr. o čokoláde, či lízankách motivujú deti, aby si radšej zatancovali, ako by mali tieto sladkosti jesť, mať veľké brušká a pokaziť si zúbky. 

Príbeh ich putovania končí príchodom na Slovensko, kde sa zvieratkám páči práve preto, lebo deti sú šikovné, šťastné a majú rady tanec a pohyb ako taký.

*spoznali aj pravú zimu, sneh a čaro Vianoc, o čom Vás presvedčia vo svojom zimno-vianočnom príbehu plnom krásnych stretnutí so snehuliakom, sobom, Santom a vianočným stromčekom

*naučili sa vzdorovať strachu pri ich "halloweenskych" potulkách a že aj strašidlá a čarodejnice môžu byť zábavné, o tom vám zatancujú v špeciálnej Halloweenskej show